Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Слим фит

Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Слим фит
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 9
  • Модел: YL230006-47
Прегледи на производи: 91
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Темно сина
Тип на култура Памук-Акрил
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Без ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро