Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

РЕЛАКС ФИТ Кошула

РЕЛАКС ФИТ Кошула
РЕЛАКС ФИТ Кошула
РЕЛАКС ФИТ Кошула
РЕЛАКС ФИТ Кошула
РЕЛАКС ФИТ Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
РЕЛАКС ФИТ Кошула
РЕЛАКС ФИТ Кошула
РЕЛАКС ФИТ Кошула
РЕЛАКС ФИТ Кошула
РЕЛАКС ФИТ Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
РЕЛАКС ФИТ Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 1
  • Модел: RF240010-752
Прегледи на производи: 169
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Мулти
Група производи Кошула
Крој РЕЛАКС ФИТ
Дезени Карирана
Вид на крагња Отворена крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% акрил, 25% полиестер, 10% памук
Вид на џеб Со капаци
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро