Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Биг сајз Кошула

Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
10% попуст на количка
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Биг сајз Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 4
  • Модел: BT240005-3203
Прегледи на производи: 143
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Бела
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Линии
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро