Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Класик фит Маица

Класик фит Маица
Класик фит Маица
Класик фит Маица
Класик фит Маица
Класик фит Маица
10% попуст на количка
Класик фит Маица
Класик фит Маица
Класик фит Маица
Класик фит Маица
Класик фит Маица
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Класик фит Маица
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 7
  • Модел: CT240001-SW
Прегледи на производи: 236
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Сива
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро