Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Биг сајз Маица

Биг сајз Маица
Биг сајз Маица
Биг сајз Маица
10% попуст на количка
Биг сајз Маица
Биг сајз Маица
Биг сајз Маица
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Биг сајз Маица
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 4
  • Модел: BT240011-SML
Прегледи на производи: 265
1,390ден
Ex Tax: 1,390ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Беж
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Биг сајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро