Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Оверсајз Маица

Оверсајз Маица
Оверсајз Маица
Оверсајз Маица
Оверсајз Маица
Оверсајз Маица
10% попуст на количка
Оверсајз Маица
Оверсајз Маица
Оверсајз Маица
Оверсајз Маица
Оверсајз Маица
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Оверсајз Маица
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 20
  • Модел: TS240021-MNK
Прегледи на производи: 203
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Опис на производот
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Оверсајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 60% памук 40% полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро