Мени
Вашата кошничка

Еднобојна Трегери

Еднобојна  Трегери
Дополнителни 30% во кошничка
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Еднобојна Трегери
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: PASK141-813
790ден
Ex Tax: 790ден
Опис на производот
БОЈА Црна
Тип на култура Полиуретан полиестер-елестин
Група производи Трегери
Дезени Еднобојна
Состав Главна ткаенина 70% полиестер 30% еластин / втора ткаенина 100% полиуретан

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)