Мени
Вашата кошничка

Слим фит Маица

Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Дополнителни 30% во кошничка
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Слим фит Маица
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: TS220016-305
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Бела
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)