Мени
Вашата кошничка

Класик фит Џемпер со копчиња

Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Дополнителни 30% во кошничка -50 %
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Класик фит Џемпер со копчиња
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Класик фит Џемпер со копчиња
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: HR200003-301
795ден
1,590ден
Ex Tax: 795ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Црна
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Џемпер со копчиња
Крој Класик фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња V-крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)