Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Дизајнирана Мулти Чорапи

Дизајнирана Мулти Чорапи
In Stock
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Дизајнирана Мулти Чорапи
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: CRP20125-102
Прегледи на производи: 773
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Памук-полиамид
Група производи Чорапи
Дезени Дизајнирана
Сезона Летна
Содржина на пакетот 3 пара чорапи

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро