Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Мулти Шорцеви

 Мулти Шорцеви
 Мулти Шорцеви
 Мулти Шорцеви
 Мулти Шорцеви
In Stock
 Мулти Шорцеви
 Мулти Шорцеви
 Мулти Шорцеви
 Мулти Шорцеви
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Мулти Шорцеви
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: SH220001-606
Прегледи на производи: 678
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Полиестер
Група производи Шорцеви
Состав 100% полиестер
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро