Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Слим фит Блуза

Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Слим фит Блуза
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 17
  • Модел: SW200003-LC1
Прегледи на производи: 1891
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Темно сина
Тип на култура Памук
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Ролка
Вид на ракави Долги ракави
Состав 95% памук 5% еластан
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро