Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Слим фит Блуза

Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Слим фит Блуза
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Слим фит Блуза
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 10
  • Модел: SW220004-47
Прегледи на производи: 2440
1,390ден
Ex Tax: 1,390ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Темно сина
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Блуза
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 60% памук 40% полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро