Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Еднобојна Црвена Трегери

Еднобојна Црвена Трегери
Еднобојна Црвена Трегери
Еднобојна Црвена Трегери
Еднобојна Црвена Трегери
Еднобојна Црвена Трегери
20% Попуст Во Количка
Еднобојна Црвена Трегери
Еднобојна Црвена Трегери
Еднобојна Црвена Трегери
Еднобојна Црвена Трегери
Еднобојна Црвена Трегери
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Еднобојна Црвена Трегери
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 1
  • Модел: PASK141-714
Прегледи на производи: 716
790ден
Ex Tax: 790ден
Опис на производот
БОЈА Црвена
Тип на култура Полиуретан полиестер-елестин
Група производи Трегери
Дезени Еднобојна
Состав Главна ткаенина 70% полиестер 30% еластин / втора ткаенина 100% полиуретан

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро