Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Плетено Мулти Чорапи

Плетено Мулти Чорапи
3х3 ПАРА ЧОРАПИ 1090 ДЕН
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Плетено Мулти Чорапи
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 3
  • Модел: CRP23002-1002
Прегледи на производи: 446
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Чорапи
Дезени Плетено
Сезона 4 Сезони
Содржина на пакетот 3 пара чорапи

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро