Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Биг сајз Кошула

Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Биг сајз Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 5
  • Модел: BT230004-904
Прегледи на производи: 374
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Крем
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Карирана
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро