Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Оверсајз Блуза

Оверсајз Блуза
Оверсајз Блуза
Оверсајз Блуза
Оверсајз Блуза
Оверсајз Блуза
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Оверсајз Блуза
Оверсајз Блуза
Оверсајз Блуза
Оверсајз Блуза
Оверсајз Блуза
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Оверсајз Блуза
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 12
  • Модел: SW240001-01
Прегледи на производи: 2047
1,590ден
Ex Tax: 1,590ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Бела
Тип на култура Памук
Група производи Блуза
Крој Оверсајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Со капа
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро