Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Ситни дезени Бордо Торба

Ситни дезени Бордо Торба
Ситни дезени Бордо Торба
Ситни дезени Бордо Торба
Ситни дезени Бордо Торба
20% Попуст Во Количка
Ситни дезени Бордо Торба
Ситни дезени Бордо Торба
Ситни дезени Бордо Торба
Ситни дезени Бордо Торба
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ситни дезени Бордо Торба
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 1
  • Модел: CNT23019-08
Прегледи на производи: 325
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Бордо
Група производи Торба
Дезени Ситни дезени
Состав Главна ткаенина 100% полиуретанска постава 100% полиестерски појас 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро