Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Ткаени Бела Боксерки

Ткаени Бела Боксерки
Ткаени Бела Боксерки
20% Попуст Во Количка
Ткаени Бела Боксерки
Ткаени Бела Боксерки
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ткаени Бела Боксерки
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 14
  • Модел: BXR22004-400
Прегледи на производи: 432
690ден
Ex Tax: 690ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Бела
Група производи Боксерки
Дезени Ткаени
Состав 95% памук 5% еластин 95% памук 5% еластин
Сезона 4 Сезони
Содржина на пакетот 2 пара Боксерки

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро