Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Слим фит Маица

Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
10% попуст на количка
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Слим фит Маица
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 11
  • Модел: TS230020-SND
Прегледи на производи: 255
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА КРЕМ
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро