Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Биг сајз Кошула

Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
10% попуст на количка
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Биг сајз Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 4
  • Модел: BT240008-840
Прегледи на производи: 283
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Кафеава
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро