Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

РЕЛАКС ФИТ Маица

РЕЛАКС ФИТ Маица
РЕЛАКС ФИТ Маица
РЕЛАКС ФИТ Маица
РЕЛАКС ФИТ Маица
РЕЛАКС ФИТ Маица
10% попуст на количка
РЕЛАКС ФИТ Маица
РЕЛАКС ФИТ Маица
РЕЛАКС ФИТ Маица
РЕЛАКС ФИТ Маица
РЕЛАКС ФИТ Маица
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
РЕЛАКС ФИТ Маица
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 27
  • Модел: TS240020-01
Прегледи на производи: 277
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Бела
Тип на култура Памук
Група производи Маица
Крој РЕЛАКС ФИТ
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро