Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Еднобојна Бела Чорапи

Еднобојна Бела Чорапи
20% Попуст Во Количка
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Еднобојна Бела Чорапи
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 10
  • Модел: CRP22003-3001
Прегледи на производи: 197
290ден
Ex Tax: 290ден
Опис на производот
БОЈА Бела
Група производи Чорапи
Дезени Еднобојна
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро