Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Ситни дезени Бела Кошула

Ситни дезени Бела Кошула
Ситни дезени Бела Кошула
Ситни дезени Бела Кошула
Ситни дезени Бела Кошула
Ситни дезени Бела Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Ситни дезени Бела Кошула
Ситни дезени Бела Кошула
Ситни дезени Бела Кошула
Ситни дезени Бела Кошула
Ситни дезени Бела Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ситни дезени Бела Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 3
  • Модел: RF220024-800
Прегледи на производи: 1620
1,590ден
Ex Tax: 1,590ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Бела
Тип на култура Памук
Група производи Кошула
Крој РЕЛАКС ФИТ
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро